Pro-leky.cz

CARCIREAGENT pro včasnou detekci vážného onemocnění

Ostatní sortiment nebo doplněk stravy
Detailní obrázek
Výrobce:
Kód zboží:
carci001
Dostupnost:
skladem
Cena s DPH
1 749 Kč (1 445 Kč bez DPH)
Vložit počet:

Popis výrobku Testovací sada pro průkaz orientačního množství monohydroxyfenolových metabolitů (tyrosinu) v moči (Laický semikvantitativní test pro sebetestování)(Chemická chromogenní metoda) Tento test je orientační a je nutné výsledek konzultovat s lékařem.

 

CarciReagent – diagnostický prostředek in vitro pro sebetestování, určen pro detekci monohydroxyfenolových metabolitů (tyrosinu) a jeho orientační množství v moči pacienta (Laický semikvantitativní test pro sebetestování). Více informací včetně odkazů na reference naleznete na www.carcireagent.com Jedná se o chemickou chromogenní metodu. Jde o to, že přítomnost hledané látky v testovaném vzorku je odhalena prostřednictvím chemické reakce, která vyvolá viditelné barevné změny. Výsledek lze poté porovnat s barevnou stupnicí. Diagnostický prostředek in vitro je určen k semikvantitativní detekci orientačního množství monohydroxyfenolových metabolitů (tyrosinu), což znamená, že na základě barevné reakce dle přiložené stupnice (8 možných barev) lze lehce zjistit orientační množství monohydroxyfenolových metabolitů (tyrosinu) v moči pacienta (semikvantitativní – popisující jev částečně kvantitativně, v dohodnuté stupnici, bez přesných čísel a fyzikálních nebo chemických jednotek).

 Nemoc - senzitivita:

maligní nádory  96,70%

poruchy pigmentu 22,10% 

diabetes 21,50%

gastritida 15,10% 

žaludeční vředy 14,10%

tuberkulóza 8,90%

virová hepatitida 8,80%

benigní hyperplazie prostaty 7,10%

zánět žlučníku 7%

zápal plic 6,90%

zánět jícnu 5,40%

zánět tenkého střeva 4,50%

specificita u zdravé populace  99,40% 

 

Citlivost testu může být ovlivněna variabilitou složení moče, dietou, diagnózou pacienta či medikací léků, z tohoto důvodu je test pouze orientační a v případě pochybností je vždy nutno provést další specializovaná vyšetření na obsah tyrosinu v moči v rámci konzultace s lékařem. TENTO LAICKÝ TEST JE POUZE ORIENTAČNÍ! Výsledky testu je nutné konzultovat s lékařem. Test je určen k jednorázovému použití. Test je určen pro laické osoby starší 18 let.

 

Výsledek testu může být falešně pozitivně ovlivněn např. hormonálními léky, léky na leukémii, etanolovými extrakty v tradiční medicíně, neurologickými léky, aminokyselinovými léky a živinami, proteinovými léky a léky na bázi kyseliny salicylové. Výsledek testu může být falešně negativně ovlivněn např. inhibitory tyrosinu, sedativy, analgetiky a léky proti hypertenzi, dále léky na nádorová onemocnění či léčbu tyrozinemie. Pokud používáte výše uvedené léky, prosím konzultujte použití testu s Vaším lékařem. Výsledek testu může být ovlivněn jak falešně pozitivně, tak falešně negativně skladbou potravin a živin. Z tohoto důvodu doporučujeme v době minimálně 48 hodin před prováděním testu vynechat například potraviny s vysoký obsahem bílkovin, s vysokým obsahem tuku, mléčné výrobky, káva, čaj a alkohol. Jedná se například o tyto potraviny: sýr, čokoláda a citrusové ovoce, konzervované sardinky, rajčata, mléko, nápoje s kyselinou mléčnou, sýr, zvířecí játra, hovězí maso, jogurt, kondenzované mléko, klobása, šunka, kvašené potraviny, fazole, čočka, ananas, banány, fíky, hroznové víno, ocet, mořské plody a ryby. V poslední řadě může výsledek ovlivnit fyzický stav pacienta (únava, stres) nebo jiné nemoci jako diabetes, bilirubinémie (onemocnění jater), žaludeční vředy (Helicobacter pylori) či další nemoci, které způsobují neobvyklé zbarvení moči. Příklady nemocí či zdravotního stavu pacienta, které souvisí s množstvím tyrosinu v moči (odkazy na vědecké studie nalezte na www.carcireagent.com): Nízké množství tyrosinu v moči: Parkinsonova choroba, deprese (při nedostatku tyrosinu), albinismus (genetická porucha), fenylketonurie (PKU), tyrosinemie (metabolické dědičné poruchy) Možnost zvýšeného množství tyrosinu v moči: Poruchy pigmentu (pihy, hnědé skvrny), diabetes, žaludeční vředy a gastritida Zvýšené množství tyrosinu v moči: Maligní nádory: zahrnují zejména maligní nádory trávicího traktu (rakovina žaludku, střev), rakovina jater, rakovina nosohltanu, maligní lymfomy, rakovina prsu, gynekologické maligní onemocnění nádory, rakovina plic atd. CNEU MEDICAL s.r.o. Jeřábkova 1459/8, Praha 4, Česká republika IČO: 082 90 458 Str. 6 Specificita a senzitivita diagnostického prostředku in vitro na vybraná onemocnění je uvedena v tabulce výše (Funkční způsobilost). Více informací o vědeckých studiích k výše uvedených upozorněním, včetně odkazů na reference, naleznete na www.carcireagent.com  

  Komentáře: vložit komentář  Související zboží


Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.

Změna sortimentu a cen vyhrazena