Pro-leky.cz

Energy Caralotion 200 ml

Ostatní sortiment nebo doplněk stravy
Detailní obrázek
Výrobce:
Kód zboží:
532b
Dostupnost:
skladem
Cena s DPH
225 Kč (186 Kč bez DPH)
Vložit počet:


Zobrazit detailní foto

Caralotion - tělové mléko

jebioinformační hydratační přípravek s výrazným regeneračním efektem napokožku celého těla. Má silné antioxidační účinky, lehce se dávkuje aroztírá. Mléko jemně vmasírujeme do pokožky, nejlépe po koupeli,dosáhneme tak optimálního působení bioaktivních látek.

Tělovémléko Caralotion je vhodným doplňkem k Protektinu - pomáhá pokožceobnovit její čisticí funkci. Účinné látky jsou pomocí nanosférdopraveny i do hlubších vrstev kůže, kde se mohou pomalu uvolňovat aefektivně působit na buněčné struktury.

Podrobněji k obsaženým substancím:

Bylinný extrakt
Kompozice je složena především z bylin, které mají příznivé účinky na pokožku.

Lnice květel: Obsahuje kyselinu mravenčí, jablečnou a octovou, hojí hnisavé rány.
Úročník bolhoj: Obsažené flavonoidy působí příznivě na špatně se hojící rány, proleženiny, spáleniny a kožní záněty.
Violka trojbarevná: Pro obsah rutinu a dalších flavonoidů je účinná při ekzémech a alergických vyrážkách.
Kostival lékařský: Obsahuje alantoin, který přispívá k regeneraci poškozených tkání a urychluje hojení.
Jerlín japonský: Má výrazný účinek při léčbě psoriázy a alergií.
Sedmikráska obecná: Flavonoidy, saponiny, sliz a organické kyseliny mají výrazný efekt zejména v případech lišeje, vyrážek, lupénky a akné.

Alaptid
Jde o originální československou patentovanou sloučeninu, polypeptid seschopností vázat na sebe několikanásobně vodu a regenerovat buňky.Vzhledem k obsahu vápníku, rostlinných látek a minerálních solí se tatovlastnost zesiluje.

Komplex více než šedesáti minerálů a stopových prvků
Caralotion obsahuje přirozenou paletu minerálů a solí z třetihornímořské vody vřídla Podhájská, které pokožku prohřívají, vyživují achrání. Termální voda má vysoký energetický potenciál a mimořádnouskladbu s příznivým působením na buňky pokožky. Ovlivňuje celou řadukožních problémů.

Kyselina azealová
Vykazuje protirakovinné účinky a má hojivý efekt.

Komplex rostlinných olejů s ceramidy
Zastudenalisované oleje si zachovávají své přirozené vyživovací vlastnosti amají celkově velmi pozitivní vliv na strukturu kůže. Jsou zdezastoupeny oleje z konopí, máku, lnu a sóji.

Kyselina jantarová
Másilný regenerační účinek na buňky. Již ve starém Egyptě si nechávalifaraoni zašívat pod kůži jantarové destičky, protože věřili v jejichomlazující efekt. Moderní výzkum prokázal, že kyselina jantarováobsažená v jantaru tyto vlastnosti má.

Bioaktivní látky vermesin a helixin vyvinuté firmou Energy z kalifornských dešťovek a kaviárového hlemýžděpříznivě ovlivňují hormonální činnost kůže, její výživu, prokrvení aregeneraci.

Vitaminový komplex A, C, E
Antioxidačníúčinky substancí obsažených v Caralotion se vzájemně doplňují a působíproti předčasnému stárnutí pleti. Zcela mimořádně reagují proti oxidacibuněk volnými radikály speciální rostlinné látky, minerály a vitaminyA, C, E. Eliminují negativní dopad přemíry slunečního záření, pomáhajíkolagenovým vláknům v pokožce udržovat elasticitu. Vitaminy jsou vproduktu ve formách maximálně účinných, v tzv. esterech.

  Komentáře: vložit komentář  Související zboží


Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.

Změna sortimentu a cen vyhrazena