Pro-leky.cz

Now Foods Vitamin D3 5000 IU | 120 softgel cps.

Ostatní sortiment nebo doplněk stravy
Detailní obrázek
Výrobce:
Kód zboží:
now007
Dostupnost:
skladem
Běžná cena:
310 Kč
Ušetříte
25 Kč (8%)
Cena s DPH
285 Kč (236 Kč bez DPH)
Vložit počet:

Vitamin D3, 5000 IU x 120 softgel kapslí 
NOW Foods, 244 Knollwood Drive, Suite 300, Bloomingdale, IL 60108, USA 
doplněk stravy 

— Vysoká účinnost 
— Pomáhá udržet normální stav kostí a zubů 
— zajištěna GMP kvalita (správná výrobní praxe) 
NOW Vitamin D3 dodává tento klíčový vitamin ve snadno vstřebatelné tekuté formě v softgel kapslích. Vitamin D je normálně získáván ze stravy a produkován kůží, když na ni dopadá ultrafialové sluneční záření. Ve stravě se však příliš hojně nevyskytuje a v zimním období nebo při použití opalovacích krémů může být obtížné "nachytat" dostatek slunečních paprsků. 
Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, udržení normálního stavu kostí a zubů a normální činnosti svalů. Také podporuje správnou funkci imunitního systému. 

Doporučené užití a dávkování 
Užívejte 1 kapsli týdně s jídlem obsahujícím tuky, nebo podle pokynů kvalifikovaného lékaře. Zvažte užívání společně s NOW vitaminem A a vápníkem. 
(Dávkování podle české legislativy se liší od dávkování doporučeného výrobcem. Každá kapsle obsahuje vysokou dávku vitaminu D, který se v těle ukládá. Předávkování vitaminem D může způsobit zdravotní komplikace jako hyperkalcémii. Během užívání doporučujeme spolupráci s lékařem a pravidelné sledování hladiny vitaminu D v těle, případně sérové hladiny vápníku.) 
  Komentáře: vložit komentář  Související zboží


Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.

Změna sortimentu a cen vyhrazena